Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam telefonu pod konkretne wymagania

Sasquie 15 Cze 2011 21:30 1345 12
  • #1 15 Cze 2011 21:30
    Sasquie
    Poziom 15  

Na początek pragnę zaznaczyć, że nie chcę teraz zaraz natychmiast kupować nowego telefonu. Chcę się zorientować, co rynek oferuje i za ile. Piszę tu, bo nie bardzo interesowałem się rynkiem komórek i chcę poznać opinie użytkowników o konkretnych modelach.

Szukam telefonu, który:
    -będzie miał GPS (darmowy, najlepiej nie wymagający stałego połączenia z internetem),
    -będzie dotykowy (nowa moda - trzeba nadążać :)),
    -oczywiście WiFi, przeglądarka internetowa,
    -w miarę dobry aparat (nie mówię tu o 12mpx, ale taki, którym będzie można zrobić dobre zdjęcie i nagrać przyzwoity film - nie musi być HD),
    -będzie miał slot na kartę pamięci (najlepiej microSD, bo taką mam w aktualnym telefonie),
    -wyjście miniJACK (choć niekoniecznie),
    -mile widziana klawiatura QWERTY,

Proszę o Wasze propozycje, sugestie i opinie na temat telefonów, jakie pasowały by do moich (chyba niezbyt wygórowanych) wymagań. Mile widziane opinie o telefonach, których sami używacie (takie będą najbardziej rzetelne). Oczywiście proponowane przez Was telefony mogą mieć inne pierdółki (ale nie przesadzajmy, nie chciałbym wydać na telefon kilku tysięcy złotych).

0 12
  • #2 15 Cze 2011 23:19
    koperek69
    Poziom 10  

Polecam Samsunga Omnie;) a co qwerty to nowe różne modele lepszy to tysiaka trzeba wydac;)

0
  • #3 15 Cze 2011 23:53
    archi3
    Poziom 31  

z tych wymagan kojarzę n97 n900, e90?

0
  • #4 16 Cze 2011 12:22
    Sett
    Poziom 10  

Miałem nokie 5800. Aparat 3,2, garmin zainstalowany więc gps darmowy, wifi świetnie łapało (prawie tak dobrze jak mój lapek) Dobrze się pisało na dotyku mimo że oporówka i jest dość tani. Jeśli szukasz lepszego aparatu to nokia c5-03 ale to już większy wydatek. Możesz jeszcze spróbować htc smart albo wildfire. Niektórzy je kochają a niektórzy nienawidzą. Mógłby być jeszcze se xperia x10 mini pro. Znajomy miał i mi osobiście się nie spodobał bo za mały do moich grubych paluchów:) Ale może Tobie się spodoba

0
  • #5 16 Cze 2011 15:36
    Sasquie
    Poziom 15  

Omnia - a i owszem, oglądałem ją i była by świetnym telefonem dla mnie gdyby nie te rozmiary...
    Nokia 5800 - może i telefon dobry, ale, szczerze mówiąc, nie podoba mi się :D . Troszkę brakuje mi tutaj lepszego wyświetlacza, no i funkcji multitouch.
    Xperia X10 mini pro - też patrzyłem, ale nie wyobrażam sobie posiadania tak małego telefonu...

Oglądałem też Samsunga Wave 723 - telefon wg. mnie dobry, ale niestety ma raczej słaby aparat...

Macie inne propozycje?

0
  • #6 16 Cze 2011 15:56
    Sett
    Poziom 10  

No a rozglądałeś się po htc? Albo zte blade ostatnio dość popularny telefon

0
  • #7 16 Cze 2011 18:39
    Sasquie
    Poziom 15  

ZTE Blade - pierwsze słyszę. Ale już o nim trochę poczytałem i widzę, że telefon zgarnia całkiem niezłe opinie, choć trafiają się również rażące problemy (wyczytałem o problemach z niedziałającym WiFi, samo wyłączającym/resetującym się telefonie, trzeszczących klawiszach). Co do HTC to nie bardzo znam tą markę... Pierwszym telefonem, jaki rzucił mi się w oczy, było Desire i muszę powiedzieć, że telefon sprawia wrażenie wyśmienitego (bardzo podoba mi się jakość nagrań z kamerki). Minus? Cena używanego (w dobrym stanie) oscyluje w granicach 800zł :(...

0
  • #8 04 Wrz 2011 10:24
    keseszel
    Poziom 26  

Omnia to przecież staruszek świat..

0
  • #9 04 Wrz 2011 17:22
    nokiafun
    Poziom 16  

Galaxy S albo S2 ? tylko że nie mają qwerty

0
  • #10 04 Wrz 2011 20:43
    gwidon997
    Poziom 24  

Z fizyczną qwerty polecam Motorole milestone, spełnia wszystkie twoje wymagania.

0
  • #11 05 Wrz 2011 09:55
    KRY5PIN
    Poziom 31  

A ile chcesz wogóle wydać na telefon??

0
  • #12 09 Wrz 2011 23:05
    Sasquie
    Poziom 15  

No, powiedzmy okolice 1000zł. Nie musi być nowy.

0
  • #13 12 Wrz 2011 09:57
    KRY5PIN
    Poziom 31  

Hmmm nokia n97 mini, kupisz nową o wiele taniej niż 1000 zł.:)

0
  Szukaj w 5mln produktów