Witam! Mam urządzenie MinoltaFax 3500. Maszyna jest z Niemiec i potrzebujuę softa do niej. Program do obsługi nazywa się Unimessage Pro ale na stronie jest tylko w wersji evaluation. Skąd można wziąść pełną wersję (jest możliwość kupienia przez stronke z Australi ale wolałbym w Polsce) lub czy istnieje inny program obsugujący ją?