Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toshiba satellite SA50-532 - sterowniki kontrolera LAN i WiFi pod XP.

robert123 17 Jun 2011 15:19 4700 4
    robert123
    Level 16  
    Witam! System znajduje kartę sieciową - widnieje ona jako 1394 w spisie urządzeń, lecz nie mogę się połączyć z internetem. Szukam sterowników do tego modelu do kontrolera sieciowego i wifi. Na stronie producenta nie znalazłem - być może tam są. Proszę o pomoc.
    robert123
    Level 16  
    Witam, dziękuję za link, próbowałem tych sterowników wcześniej bez efektu. W kartach sieciowych mam kartę 1394. Miałem też 2 urządzenia pci ze znakami zapytania, usunięcie tychże spowodowało wykrycie nowej karty intel eternet 100**** i lan zadziałał. Chodziło mi o test komputera bo nie wiedziałem czy nie ma uszkodzonej sieciówki. Muszę jeszcze reinstalować XP, oraz dołożyć karę wifi. Wątku na razie nie zamykam, mogę mieć pytania.
    robert123
    Level 16  
    Mam jeszcze problem z klawiaturą - mam klawiaturę w wersji qwertz - wersja niemiecka - mam wybór języka :"polski" i "polski 214". Przy wyborze "polski" jest wszystko ok - to znaczy ukŁad klawiszy jak w typowej klawiaturze qwerty, za wyjątkiem maŁego Ł - mogę uzyskać jedynie duże. Przy wyborze klawiszy Alt Gr + l nie pojawia się znak, inne polskie literki ok. Może Ktoś przerabiaŁ podobny problem? Jeśli zaŁączę Caps Lock i wcisnę l + Alt Gr + Shift wtedy pojawia się maŁe ł.
    robert123
    Level 16  
    Rozwiązałem problem niedziałającego małego ł - aby wybieranie tej literki było możliwe - muszę w opcjach grafiki wyłączyć tzw. klawisze dostępu. Doszedłem do tego poprzez odinstalowywanie po kolei sterowników. Również wifi udało mi się uruchomić.