Witam
Kosiarka po dłuższym postoju odpala za 2-3 razem, pracuje przez parę minut następnie spada z obrotów tak jak by ją dławiło i gaśnie próba ponownego odpalenia jest bardzo ciężka. Czasem raz załapie ale gaśnie, chce ale nie może.
Czy jest możliwość że cewka ma przebicie i po nagrzaniu nie da się już odpalić da się wykonać jakieś pomiary cewki np induktorem ?
Kosiarka po dłuższym postoju odpala za 2-3 razem, pracuje przez parę minut następnie spada z obrotów tak jak by ją dławiło i gaśnie próba ponownego odpalenia jest bardzo ciężka. Czasem raz załapie ale gaśnie, chce ale nie może.
Czy jest możliwość że cewka ma przebicie i po nagrzaniu nie da się już odpalić da się wykonać jakieś pomiary cewki np induktorem ?