Witam, komputer przywieziony z zagranicy miał w sobie system xp ale nie polski i założone hasło na biosie, hasło zresetowałem zworką na płycie i zrobiłem format i zacząłem wgrywać na nowo system, po załadowaniu plików instalacyjnych i restarcie komputera wyskakuje teraz Błąd Dysku i nic więcej, czy uszkodził się dysk?, czy jest to inny jakiś problem?