Witam posiadam komputer DELL GX150
Procesor: intel PIII 1000 mHz
Płyta główna: INTEL i815 AGP
Pamięć RAM: 256 MB
Dysk twardy: 10 GIGA.
Karta graficzna: TNT 16MB
Napęd optyczny: CD -ROM
Karta muzyczna: na płycie
Napęd dyskietek: FDD 1,44 /KARTA SIECIOWA/USB
Konfiguracja sprzętu DELL OptiPlex GX150
problem polega na ty ze nie moge zainstalowac windowsa gdyz komputer nie widzi stacji dysków CD i twardego dysku jedyne co działa to stacja dyskietek na dołaczonych fotach mozna zobaczyc to co się dzieje po uruchomieniu komputera.
Poradzcie co robić.
.
Procesor: intel PIII 1000 mHz
Płyta główna: INTEL i815 AGP
Pamięć RAM: 256 MB
Dysk twardy: 10 GIGA.
Karta graficzna: TNT 16MB
Napęd optyczny: CD -ROM
Karta muzyczna: na płycie
Napęd dyskietek: FDD 1,44 /KARTA SIECIOWA/USB
Konfiguracja sprzętu DELL OptiPlex GX150
problem polega na ty ze nie moge zainstalowac windowsa gdyz komputer nie widzi stacji dysków CD i twardego dysku jedyne co działa to stacja dyskietek na dołaczonych fotach mozna zobaczyc to co się dzieje po uruchomieniu komputera.
Poradzcie co robić.
Moderowany przez TONI_2003:
Kliknij aby powiększyć
![]()
Proszę tylko zamieszczać fotki tak jak w linku poniżej!
Sądzę że jest to zrozumiale dla wszystkich, a przynajmniej powinno być, ale jakoś nie mogę się przekonać do tego obserwując co poniektórych!
Ogłoszenie: Wklejanie zdjęć.