Witajcie, mam bardzo dziwny problem z telewizorem Samsung, mianowicie po włączeniu tv z pilota, nie można przełączyć programu, podgłosić, nie można zrobić nic poza włączeniem i wyłączeniem tv. Przyciski na telewizorze również nie działają, tylko 'menu' i 'wybór źródła' można załączyć z telewizora, menu programów oraz głośność nie działają tak jak w przypadku manewrów z pilota. Dioda podczas przyciskania klawiszy na pilocie miga w telewizorze, czyli sygnał z pilota dochodzi, ale nie uruchamia pożądanej funkcji. W instrukcji od Samsunga jest dział od rozwiązywania problemów, ale taki objaw nie został tam poruszony. Może ktoś z kolegów potrafi mi pomóc