Cześć
czy należy (trzeba) lub jest nakazane każdorazowo po zakonczeniu prania wyłączać z gniazdka sieciowego 230V wtyczke od zasilania pralki????
jak można zinterpretować zdanie: "Nie należy pozostawiać niepracującej pralki podłączonej do zasilania"
czy podczas załączonego zasilania 230V, (wtyczka włączona do gniazdka) i przekręconej gałce programatora w pozycję O (zero, off) - na programatorze wystepują napięcia i może dojść w tym czasie do uszkodzenia tego urządzenia???
czy należy (trzeba) lub jest nakazane każdorazowo po zakonczeniu prania wyłączać z gniazdka sieciowego 230V wtyczke od zasilania pralki????
jak można zinterpretować zdanie: "Nie należy pozostawiać niepracującej pralki podłączonej do zasilania"
czy podczas załączonego zasilania 230V, (wtyczka włączona do gniazdka) i przekręconej gałce programatora w pozycję O (zero, off) - na programatorze wystepują napięcia i może dojść w tym czasie do uszkodzenia tego urządzenia???