Witam,
Od razu na wstępie zaznaczam, że czajnik był tani, więc nie opłaca mi się go naprawiać. Pytam wyłącznie z ciekawości co mu się mogło stać? Czy jest możliwe, że coś się w środku "zespawało" i to daje mu jakiś dodatkowy opór. Czas grzania wody wydłużył się przynajmniej 4 razy.
Od razu na wstępie zaznaczam, że czajnik był tani, więc nie opłaca mi się go naprawiać. Pytam wyłącznie z ciekawości co mu się mogło stać? Czy jest możliwe, że coś się w środku "zespawało" i to daje mu jakiś dodatkowy opór. Czas grzania wody wydłużył się przynajmniej 4 razy.