Witam wszystkich! Mam problem takiego typu; kupiłem focusa z niemiec za pośrednikiem i niestety śliczne radio 6000CD nie działa. Facet dał mi jakś kod trzy cyfrowy i teraz nie wiem czy ma być trzy czy cztero cyfrowy. To jedno, a drugie to to że radio nie włącza się i nie mam możliwości wpisania kodu. czy jest taka możliwość że trzeba wcisnąć jakąś kombinacje przycisków aby wyświetlacz coś pokazał czy radio jest uszkodzone?