logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

SE U5I Vivaz - czy da się wgrać polskie menu mając setool 1.01 ?

MARCIN_DOB 24 Lip 2011 19:24 2677 3
REKLAMA
  • #1 9753955
    MARCIN_DOB
    Poziom 17  
    Posty: 382
    Pomógł: 4
    Ocena: 73
    Witam

    Pytanie jak w temacie - czy da się przeprogramować Sony Ericssona U5i mając setool'a w ver. 1.01 ?? próbowałem ale program zgłasza : filed to find resource HB109_HS_0004
    A może da się to zrobić innym oprogramowaniem ?
    Z góry dziękuję za podpowiedzi
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 9875807
    MARCIN_DOB
    Poziom 17  
    Posty: 382
    Pomógł: 4
    Ocena: 73
    a czy program XS++ poradzi sobie z wgraniem polskiego oprogramowania ??
  • #4 9875926
    Adrian4477
    Poziom 31  
    Posty: 1464
    Pomógł: 179
    Ocena: 184
    Nie, XS to program z innej "epoki"..
REKLAMA