Witam
Pytanie jak w temacie - czy da się przeprogramować Sony Ericssona U5i mając setool'a w ver. 1.01 ?? próbowałem ale program zgłasza : filed to find resource HB109_HS_0004
A może da się to zrobić innym oprogramowaniem ?
Z góry dziękuję za podpowiedzi
Pytanie jak w temacie - czy da się przeprogramować Sony Ericssona U5i mając setool'a w ver. 1.01 ?? próbowałem ale program zgłasza : filed to find resource HB109_HS_0004
A może da się to zrobić innym oprogramowaniem ?
Z góry dziękuję za podpowiedzi