#1 9757093 25 Lip 2011 16:53 drooeed drooeed Poziom 2 Posty: 2 Ocena: 2 Autor tematu Post #1 9757093 25 Lip 2011 16:53 Efekt jest taki, że pralka nie kończy cyklu prania. Zatrzymuje się i na LCD wywala E10? Co to oznacza?
#2 9757145 25 Lip 2011 17:10 marcin19912305 marcin19912305 Poziom 14 Posty: 70 Pomógł: 6 Ocena: 24 Pomocny post? (0) Post #2 9757145 25 Lip 2011 17:10 https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1965766.html