Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAAB 9000 rozrząd B204e :

02 Sie 2011 23:18 10280 6
  • Poziom 10  
    Potrzebuję opis ustawienia rozrządu w Saabie silniku 16v turbo 2.0 gdyby ktoś był łaskaw zapodać.
  • Poziom 10  
    Dzięki, pewnie to, tylko otworze jak będę miał komp bo utknąłem z telefonem jedynie i z niego postuję ale spoko.:)

Mam już komputer i próbuję otworzyć ale ale wywala mi że plik uszkodzony w adobe reader i lipa.

Chyba że ktoś wie i mi doradzi bo ustawiam na znaki które sa na kółkach, oraz wałkach i pierwszy tłok jest w górze w GMP kolizji nie ma ale odpalam i jest źle.
    Jeden cylinder jest zalewany benzyną jego wtryskiwacz cały czas jest otwarty..
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    romek126 napisał:
    Mam już komputer i próbuję otworzyć ale ale wywala mi że plik uszkodzony w adobe reader i lipa...

Załącznik na 100% bez błędów , sprawdzony .
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Jakby co to tu masz obrazek
    SAAB 9000 rozrząd B204e :
  • Poziom 10  
    Wywala mi napis że jest nieobsługiwany gdyż jest nie poprawnie rozkodowany, szkoda bo to chyba przydatny i pożyteczny plik sądząc po obrazku z poniższego postu. Mam chyba coś źle ustawione na kompie ale nie kumam..

Ostatecznie miałem dobrze ustawiony rozrząd ale pomylone wtyczki od wtrysku i zaworu powietrza dodatkowego. Ale objawy były jak przy przestawionym rozrządzie.
  • Poziom 10  
    A teraz otwiera bez problemu po ponownym pobraniu, a nic nie zmienieałem w ustawieniach.
    Oba obrazki się trochę różnią jak widzę więc inne źródła macie.