Witam , kupiłem kartę graficzną geforce gts 450 oc + nowy zasilacz xilence 500V , lecz po kupnie nowej karty atrybuty spadły ponieważ w grach odczuwam gorszy spadek fpsów niż było to na mojej starej karcie graficznej geforce 8600 gt .
Mój pc:
Athlon 4400+ X2 64
DDR2 - 2GB
Geforce gts 450 oc
Płyta: Gigabyte AN52
System: Windows 7
Temperatury:
GPU 39 w grach dochodzi do max 60 + jest bardzo gorąco w pokoju
System 40
CPU 51
AUX 50
HD0 43
Temp1 48
Core 28
czy mogę coś z tym zrobić poprzez zainstalowanie starszych sterowników , ponieważ mam najnowsze a znajomy doradził mi iż karta jest za nowa do danego procesora i żeby zainstalować starsze sterowniki .
Mój pc:
Athlon 4400+ X2 64
DDR2 - 2GB
Geforce gts 450 oc
Płyta: Gigabyte AN52
System: Windows 7
Temperatury:
GPU 39 w grach dochodzi do max 60 + jest bardzo gorąco w pokoju
System 40
CPU 51
AUX 50
HD0 43
Temp1 48
Core 28
czy mogę coś z tym zrobić poprzez zainstalowanie starszych sterowników , ponieważ mam najnowsze a znajomy doradził mi iż karta jest za nowa do danego procesora i żeby zainstalować starsze sterowniki .