Mam pytanie, jak odblokować ALANA 48 EXCEL, radyjko przywiezione z Niemiec, tak aby am był na podstawowej 40-ce.
Drugie jak zapodać mu by chodził w "0", zworkami przy procku ? czy cewką ?
Pozdrawiam
Drugie jak zapodać mu by chodził w "0", zworkami przy procku ? czy cewką ?
Pozdrawiam