Witam
Męczę od wczoraj z tym tematem i bezskutecznie.
Mam edimax'a ew-7128g postawionego jak AP i
TP-LINK'a tl-wr543g postawionego jako Client
Problem w tym, że wszystko śmiga bez szyfrowania, natomiast jak dodaję WPA (nie wspomnę o WPA2) to Client nie może się połączyć z AP.
Raz udało mi się na WPA połączyć te dwa urządzenia, ale zachciało mi się zmienić SSID i zrobiłem sobie tylko kłopot. Dodam, że poza zmianą SSID (oczywiście w obu urządzeniach) nic nie zmieniałem.
Męczę od wczoraj z tym tematem i bezskutecznie.
Mam edimax'a ew-7128g postawionego jak AP i
TP-LINK'a tl-wr543g postawionego jako Client
Problem w tym, że wszystko śmiga bez szyfrowania, natomiast jak dodaję WPA (nie wspomnę o WPA2) to Client nie może się połączyć z AP.
Raz udało mi się na WPA połączyć te dwa urządzenia, ale zachciało mi się zmienić SSID i zrobiłem sobie tylko kłopot. Dodam, że poza zmianą SSID (oczywiście w obu urządzeniach) nic nie zmieniałem.