Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

poczta onet.pl nie działa

agnieszka1951 04 Wrz 2011 17:21 22613 25
  • #1 04 Wrz 2011 17:21
    agnieszka1951
    Poziom 7  

Witam

Chciałam się dziś zalogować na swoją pocztę i nie mogę na pewno wpisuje prawidłowe hasło jak i login, ale to nic nie pomoaga wyskakuje bład logowania. Chciałam zmienić hasło i też nic, wysłałam sms-a i otrzymałam odpowiedz na koma ze numer nie jest przypisany próbowałam za pomocą pytania pomocniczego i tez nic. Mozecie poradzic cos na to ? mam tam na prawde wazne informacje. Czy istnieje możliwość że ktoś włamał mi się na poczte i wszystko mi pozmieniał ? za wszelkie informacje dziękuję. Pozdrawiam

Agnieszka

0 25
  • #2 04 Wrz 2011 17:40
    cepilek
    Poziom 26  

Zamiast loginu w to pole wpisz e-mail jaki użyłaś do rejestracji. np. tak jak ja wpisuję:
    cepilek(malpa)poczta.onet.pl
    a w drugie pole hasło.
    poczta onet.pl nie działa
    Pomogło? Serwer i poczta działa sprawdziłem.

Post poprawiłem - źle umieszczony obrazek. Proszę używać przycisku "Dodaj obrazek". [piterus99]

6
  • #3 04 Wrz 2011 17:45
    agnieszka1951
    Poziom 7  

hej dzięki ale własnie tak wpisuje jak podano wyżej jeanny0(malpa)poczta.onet.pl tak wpisuje login a nastepnie wpisuje hasło i po tym wyskakuje mi błąd logowania

0
  • #4 04 Wrz 2011 17:50
    cepilek
    Poziom 26  

Załóż nowe konto w Onecie i napisz do admina o podanie Ci hasła do tamtego konta. Jeżeli użyłaś parę razy niewłaściwe hasło to mogli Ci zablokować konto na jakiś czas. Poczytaj regulamin w tym zakresie i spróbuj jutro.
    PS - przejdź na TLEN.PL - jest o wiele bardziej funkcjonalny i nie ma takich przygód... Możliwość włamania zawsze istnieje ale mogłaś mieć włączony CAPS LOCK i dlatego tak Ci wyszło, wyłącz na klawiaturze CAPS LOCK jak i klawiaturę numeryczną i spróbuj jutro się zalogować na spokojnie...

0
  • #5 04 Wrz 2011 17:53
    agnieszka1951
    Poziom 7  

niestety onet nie podaje haseł gdyż nie jest w stanie zweryfikować prawdziwego właściciela konta dlatego też trzeba wypełnić formularz przywracania hasła, który to formularz musi podpisać notariusz co kosztuje troche czasu i zachodu. zastanawiam sie czy jest jakiś inny sposób oraz czy to możliwe że ktoś mi się włamał na pocztę i poprzestawiał.

1
  • #6 04 Wrz 2011 17:56
    cepilek
    Poziom 26  

Czytaj wyżej - spokojnie... Jutro jeszcze raz spróbuj bez zielonych światełek na klawiaturze! Spróbuj też jutro w pracy lub u koleżanki na innym komputerze bo może Twój się zbiesił w jakiś sposób albo klawiatura świruje?

1
  • #7 04 Wrz 2011 18:04
    agnieszka1951
    Poziom 7  

ok będe próbować ale podejrzewam że to nic nie da, jest to moj jedyny mail i to na ten mail mam załozone konto bankowe i konto na allegro boję się że każda godzina zwłoki to mogą byc moje stracone pieniadze, myślałam ze moze cos sie uda pokombinowac albo przynajmniej upewnic czy to włamanie czy nie

1
  • #8 04 Wrz 2011 18:06
    cepilek
    Poziom 26  

To idź teraz do jakiej koleżanki lub kolegi i spróbuj się zalogować z ich komputera. OK? W ten sposób stwierdzisz niesprawność własnego sprzętu gdy uda CI się logowanie u kolegi na przykład. A ten Capc Lock nie miałaś wciśnięty w czasie pierwszych prób?

0
  • #9 04 Wrz 2011 18:09
    agnieszka1951
    Poziom 7  

już tak próbowałam jak mówiłeś i nic logowałam się już z 4 różnych komputerów i na każdym wyskakuje mi błąd logowania. CAPS LOCK nie był wciśniety jak sie logowałam bo zwracałam na to baczną uwagę

1
  • #10 04 Wrz 2011 18:14
    cepilek
    Poziom 26  

Jedyne co pozostaje to poczekać - do jutra, ja tak nieraz musiałem... Częste próby złego hasła blokują na dłużej dostęp. Może mieć kłopoty też dostawca internetu, który w Twoim przypadku dostarcza wszystkim kolegom i koleżankom internet, czy dostawca internetu był ten sam czy różny? Jeżeli różny to odczekaj 12 godzin lub dobę i spróbuj ponownie. Nie mam innej rady! Szkoda, że próbowałaś zmieniać hasło. A może zmiana Ci się udała za którymś razem?

0
  • #11 04 Wrz 2011 18:17
    agnieszka1951
    Poziom 7  

dostawca internetu był różny hasło miałam zawsze takie samo i nigdy go nie zmieniałam dopiero teraz gdy nie mogłam sie zalogować chciałam zmienic hasło poprzez to pytanie pomocnicze

0
  • #12 04 Wrz 2011 18:20
    cepilek
    Poziom 26  

Teraz logowałem się w Onet podając 20 razy złe hasło i mnie nie zablokował - za 21 razem jak podałem właściwe to się zalogowałem. Może dostawca Waszego internetu ma problem z serwerem Onetu? Tak też może być. Ale jak piszesz, że dostawca był różny to już zbaraniałem... Może udało Ci się zmienić hasło akurat w czasie jakiejś próby?
    https://secure.onet.pl/1,161831,pomoc.html
    A założyłaś inne konto pocztowe na Onecie i sprawdziłaś czy się logujesz poprawnie? Jeżeli nie to wykonaj to teraz i napisz czy się logujesz poprawne na inne konto?!

1
  • #13 04 Wrz 2011 18:37
    agnieszka1951
    Poziom 7  

nie nie założyłam innego konta ale moja siostra ma też konto na onecie i ona się loguje bez problemu (mieszkamy w jednym mieszkaniu i mamy tego samego dostawce)

0
  • #14 04 Wrz 2011 19:14
    piterus99
    Poziom 43  

No to wniosek jest taki, że nieopatrznie zostawiłaś komuś zapamiętane hasło i on to wykorzystał. Złamanie hasła(chyba, że było to 1234, zaq12wsx albo login) nie jest prostą sprawą.

0
  • #15 04 Wrz 2011 19:16
    agnieszka1951
    Poziom 7  

być może, logowałam się u znajomych na pocztę, ale zawsze odnaczalam opcję 'zapamietaj haslo' ale faktycznie może kiedyś mi coś umknęło, co mam w takim wypadku zrobić? bo własnie myślałam o tym, zeby zlamać te obecne haslo aby jakoś się do tej poczty dostać ale nie chcę też się z motyką na słońce porywać.

1
  • #16 04 Wrz 2011 22:13
    witoj
    Poziom 29  

Poszukaj komputera z zapamiętanym Twoim hasłem np.u tych znajomych i mimo iż się nie zalogujesz będziesz wiedziała kto mógł to wykorzystać ew. porozmawiać .
    Ktoś sprytny i tak usunie zapamiętane hasło albo i nie,może o tym zapomnieć.

0
  • #17 04 Wrz 2011 23:12
    agnieszka1951
    Poziom 7  

czy program Brutus do haseł jest ok? bo własnie takowy zainstalowałam i zastanawiam się nad jego użyciem.

Dodano po 51 [minuty]:

tak też zrobiłam ale nawet gdyby to był ktoś ze znajomych to i tak się nie przyzna, poza tym w grę wchodzi jeszcze uczelnia gdzie logowałam się praktycznie na każdym komputerze...do tego właśnie mój antywir wykrył 4trojany w czas i w porę... już nie wiem co robić, zależałoby mi na odzyskaniu hasła jak najszybciej.

0
  • #18 04 Wrz 2011 23:21
    piterus99
    Poziom 43  

Upominam użytkowniczkę agnieszka1951 - na forum nie propagujemy łamania haseł, dyskusje na ten temat generalnie są zabronione ze względu na punkt 3.1.1 naszego regulaminu.

Od siebie powiem, że taki brutus to Ci się do niczego nie przyda.
    Najszybciej to przez prawnika albo nie zawracać sobie głowy tylko założyć nowe konto i lepiej się pilnować.

Opcja na zmianę hasła jest taka, że miałaś beznadziejnie łatwą przypominaczkę(typu "Imię mojego syna" lub "co jem na śniadanie") i ktoś to wykorzystał.

1
  • #19 05 Wrz 2011 06:23
    cepilek
    Poziom 26  

Rzuć w GOOGLE hasło: "Gdzie znaleźć zapisane hasło" lub coś w tym typie... Znajdź coś podobnego w stosunku do przeglądarki jaką ty stosowałaś..
    Przeskanuj wszystkie komputery na których pracowałaś w taki sposób np. jak tu:
    http://www.youtube.com/watch?v=fPSYA7b-6vE

0
  • #20 06 Wrz 2011 10:24
    Mycha5
    Poziom 2  

agnieszka1951 napisał:
    Witam

Chciałam się dziś zalogować na swoją pocztę i nie mogę na pewno wpisuje prawidłowe hasło jak i login, ale to nic nie pomoaga wyskakuje bład logowania. Chciałam zmienić hasło i też nic, wysłałam sms-a i otrzymałam odpowiedz na koma ze numer nie jest przypisany próbowałam za pomocą pytania pomocniczego i tez nic. Mozecie poradzic cos na to ? mam tam na prawde wazne informacje. Czy istnieje możliwość że ktoś włamał mi się na poczte i wszystko mi pozmieniał ? za wszelkie informacje dziękuję. Pozdrawiam

Agnieszka

Ja nie mogę się zalogowac chyba juz trzeci dzień!
    Jestem wkurzona na maksa bo napisałam do tych ciołków juz dwa razy i do tej pory nie zareagowali!
    Jestem naprawdę wsciekła na ten portal- od zawsze cos na nim szwankuje a mam na nim dwie wazne skrzynki bo dawniej kolega wypatrzył, że tylko tam mozna było miec za darmo stronę www..No i mam ją do dziś choc bez przerwy znika- chyba co trzy miesiące choc powinna dopiero po szesciu!
    Jak wreszcie unowoczesnili tę skrzynke na kształt google nawet było dobrze ale to co się dzieje od paru dni przechodzi ludzkie pojęcie!Jak mozna tak traktowac uzytkowników??!

0
  • #22 06 Wrz 2011 23:43
    bogiebog
    Specjalista Sieci, Internet

Mycha5 napisał:
    Ja nie mogę się zalogować chyba już trzeci dzień!

Z tego samego powodu (kiepski dostęp do poczty onet.pl) mam pocztę na gmail.com
    - wysyłam z servera gmaila z adresem zwrotnym @onet.pl
    - server gmail ściąga emaile z @onet.pl na skrzynkę gmailową,

jednym słowem używam gmaila jako proxy do kont @onet.

0
  • #23 07 Wrz 2011 09:45
    Mycha5
    Poziom 2  

Cepilek, chyba trudno, żebym wykonywała rozne wariacje i kombinacje bo onet wypchał sie na uzytkowników z bezpłatnym kontem! Jedyna mozliwosc to chyba po prostu z nich zrezygnowac zwłaszcza, że na tym koncie jest przeciez mnóstwo syfu- bezpłatnych reklam:(
    Wczoraj bylam w bibliotece i tam sie zalogowałam ale u licha w domu loguję sie bez problemu do dwóch moich innych kont na google i gazecie. Tylko do onetu nie! Na nieszcescie tam gdzie mam dwa najwazniejsze konta:(

0
  • #24 07 Wrz 2011 10:26
    witoj
    Poziom 29  

Mycha5 napisał:
    w domu loguję sie bez problemu do dwóch moich innych kont na google i gazecie. Tylko do onetu nie

Antywirus może blokuje a nie powinien , zmienić ustawienia osłony www lub poczty.

0
  • #25 07 Wrz 2011 10:40
    Mycha5
    Poziom 2  

witoj napisał:

Antywirus może blokuje a nie powinien , zmienić ustawienia osłony www lub poczty.

Mam bezpłatnego avasta...Jak widać bardzo ostry antywirus...Poza tym niczego nie przestawiaąłam a czwarty dzien nie moge wejsc do onetu! A do tego te cudowne adminy całkowicie ignorują maile!Dawniej przynajmniej sie wysilali na odpowiedź...A od zawsze pamiętam, że jak mi sie cos pitoli to tylko na onecie! (Na interii się nie pitoli bo jak przestałam uzywac ich konta to je po prostu zamknęli kasując mi całą zawartość i jeszcze twierdząc, że sama się na to zgodziłam...:|)Taki oto mamy internet w XXI wieku:(((... Koń by się usmiał.......

Dodano po 3 [minuty]:

bogiebog napisał:

Z tego samego powodu (kiepski dostęp do poczty onet.pl) mam pocztę na gmail.com
    - wysyłam z servera gmaila z adresem zwrotnym @onet.pl
    - server gmail ściąga emaile z @onet.pl na skrzynkę gmailową,

jednym słowem używam gmaila jako proxy do kont @onet.

Ale ja mam koncówkę op.pl a nie onet.pl.....

0
  • #26 07 Wrz 2011 12:48
    bogiebog
    Specjalista Sieci, Internet

Mycha5 napisał:
    op.pl a nie onet.pl

Wsio ryba.

0