Witam!
Chciałem dziś podłączyć u znajomego neostradę z routerem TD-W8960N ,ale coś mi nie poszło.
Ustawiłem tak :
PPPoa login: xxxx(_at_)neostrada.pl ,hasło xxxxxxxx
VPI :0
VCI:35
VC/MUX
DNS autoamtyczny , i statyczny wpisywałem
Parametry linii :
Konfigurowałem z asystentem i też nic.
I tutaj nie wiem co zaznaczyć :
]
Kontrolka INTERNET tylko czasem mrugnie , ADSL cały czas się świeci .
>> Testing ATM OAM end to end ping ... fail
>> Testing ADSL Synchronization . PASS
>> Testing ATM OAM segment ping ... PASS
Chciałem dziś podłączyć u znajomego neostradę z routerem TD-W8960N ,ale coś mi nie poszło.
Ustawiłem tak :
PPPoa login: xxxx(_at_)neostrada.pl ,hasło xxxxxxxx
VPI :0
VCI:35
VC/MUX
DNS autoamtyczny , i statyczny wpisywałem
Parametry linii :
Konfigurowałem z asystentem i też nic.
I tutaj nie wiem co zaznaczyć :
]
Kontrolka INTERNET tylko czasem mrugnie , ADSL cały czas się świeci .
>> Testing ATM OAM end to end ping ... fail
>> Testing ADSL Synchronization . PASS
>> Testing ATM OAM segment ping ... PASS