Witam serdecznie.
Mamy w firmie odkurzacz takiej marki jak w temacie. Silnik chodzi płynie nie wiesza się, regulacja obrotów działa a odkurzacz bardzo słabo ciągnie, wymieniony został filtr na nowy i nic. Odkurzacz ma zaledwie coś ponad rok.
NIe powiem Wam w jakich okolicznościach on przestał działać bo nikt w firmie nie chce powiedzieć jednak, kierownik zlecił mi to abym spróbował coś z nim zrobić, dlatego bardzo proszę o konkretną pomoc, co powinienem sprawdzić??
Dzięki serdeczne i pozdrawiam.
Mamy w firmie odkurzacz takiej marki jak w temacie. Silnik chodzi płynie nie wiesza się, regulacja obrotów działa a odkurzacz bardzo słabo ciągnie, wymieniony został filtr na nowy i nic. Odkurzacz ma zaledwie coś ponad rok.
NIe powiem Wam w jakich okolicznościach on przestał działać bo nikt w firmie nie chce powiedzieć jednak, kierownik zlecił mi to abym spróbował coś z nim zrobić, dlatego bardzo proszę o konkretną pomoc, co powinienem sprawdzić??
Dzięki serdeczne i pozdrawiam.