Witam.
Pralka HOOVER VHD 816 ZI 84 - grzeje wodę na maksa na wszystkich temperaturach i nie rozłącza grzałki - z tego co wyczytałem na elektrodzie jest uszkodzony czujnik - ma oporność około 56 - 57 k, a powinien mieć 20, - jednak jak zmienia się temperatura wody to jego wartość też się zmienia.
Zauważyłem również, że jak miernikiem sprawdzam opór i zamienię bieguny miernika (kable) to pokazuje inne wartości.
Zamówiłem już nowy i mam teraz pytanie - czy jest jakaś różnica w podłączeniu przewodów do tego czujnika ? Mam 2 przewody - obydwa żółte - jednak jeden jest jakby ciut ciemniejszy odcień - czy jest jakaś różnica w podłączeniu - czy wszystko jedno ?.
Oto czujnik:
Pozdrawiam.
Pralka HOOVER VHD 816 ZI 84 - grzeje wodę na maksa na wszystkich temperaturach i nie rozłącza grzałki - z tego co wyczytałem na elektrodzie jest uszkodzony czujnik - ma oporność około 56 - 57 k, a powinien mieć 20, - jednak jak zmienia się temperatura wody to jego wartość też się zmienia.
Zauważyłem również, że jak miernikiem sprawdzam opór i zamienię bieguny miernika (kable) to pokazuje inne wartości.
Zamówiłem już nowy i mam teraz pytanie - czy jest jakaś różnica w podłączeniu przewodów do tego czujnika ? Mam 2 przewody - obydwa żółte - jednak jeden jest jakby ciut ciemniejszy odcień - czy jest jakaś różnica w podłączeniu - czy wszystko jedno ?.
Oto czujnik:
Pozdrawiam.