Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pilot serwisowy do TV Philips 32PW9509 brak hasła

07 Sep 2011 15:35 3064 5
  • Level 7  
    Witam, jakiś czas temu kupiłem na allegro pilota którym wchodziłem do menu serwisowego w tv Philps 32PW9509, a odbywało się to w nastepujacy sposób. Na pilocie wciskałem czerwony przycisk ALIGN (lewy dolny róg pilota) i wpisywałem 4 cyfrowe haslo. Problem polaga na tym, że po przeprowadzce zgubiłem ten klucz i nie mogę wejść w to menu. Jeśli ktoś posiada taki pilot, lub zna to haslo, to proszę o pomoc. Niżej fotki:

Pilot serwisowy do TV Philips 32PW9509 brak hasła Pilot serwisowy do TV Philips 32PW9509 brak hasła
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 7  
    Dzieki za linka ale to niestety nie o to chodzi. Nie mam wlaczonej zadnej blokady tylko potrzebuje 4 cyfrowe haslo do wejscia w menu serwisowe i to tak dzialalo od nowosci telewizora. Tym pilotem ktory jest na fotce wchodzilem do menu serwisowego w tym telewizorze, tylko zeby wejsc w to menu trzeba podac wlasnie te 4 cyfry ktore gdzies zgubilem a nie pamietam jaki to byl kod. Mysle ze moze tak samo wchozi sie oryginalnym serwisowym pilotem i takie samo haslo jest potrzebne. Ktos kot ma taki pilot napewno wie co wpisac bo nie sadze ze tylko ja posiadam taki pilot :).
  • Level 27  
    A ja nic takiego nie znalazłem tylko jak wejść w tryb serwisowy : 062596 OSD/i+.
  • Level 7  
    Znam ten kod ale to nie o to biega bo ten kod wpisuje sie ze zwyklego pilota a ja mam pilota serwisowego w ktorym po wcisnieciu przycisku "ALIGN" wyskakuje okienko do wpisania 4 cyfrowego hasla. Po tej czynnosci pojawia sie menu serwisowe w ktorym mozna ustawic doslownie wszystko i odczytac informacje o telewizorze i przepracowanym czasie. Tego pilota kupilem na Allegro i pewnie nie tylko ja. Moze ktos ma takiego samego i poda mi to haslo 4 cyfrowe.
    Z gory dziekuje za pomoc.
  • Level 7  
    Dzieki wszystkim za pomoc ale wreszcie udalo mi sie znalesc w internecie 4 cyfrowe haslo (3140)do tego pilota ktorego widac wyzej na zdjeciach. Ponizej podam linka gdyby komus rowniez zagubilo sie haselko i potrzebowal by pomocy :)
    Link

Pozdrawiam