Szanowni państwo.
Mam problem z podłączeniem napędu do bramy Face Sprint/Genius.
Czytam te wszystkie posty i zaczynam się gubić. Chciałbym zaoszczędzić trochę kasy.
Czy ktoś może mi pomóc?
Wiem, że problem był wielokrotnie poruszany ale z tego co czytam zaciski do połączeń są różne.
Posiadam listwę wysokiego napięcia CN3
APN - czarny przewód z silnika
CHM - brązowy przewód z silnika
COM - szary przewód z silnika
LAMP - przewód do lampy (+)
N - Neutralny ( masa )
F - Faza
PE - przeciwporażeniowy
Listwa niskiego napięcia CN2
tu zaczyna się problem nie wiem jak to podłączyć
+ (?)
- ( com) (?)
OPB (?)
OPA (?)
FSW (?)
stop (?)
PROSZĘ O POMOC.

Mam problem z podłączeniem napędu do bramy Face Sprint/Genius.
Czytam te wszystkie posty i zaczynam się gubić. Chciałbym zaoszczędzić trochę kasy.
Czy ktoś może mi pomóc?
Wiem, że problem był wielokrotnie poruszany ale z tego co czytam zaciski do połączeń są różne.
Posiadam listwę wysokiego napięcia CN3
APN - czarny przewód z silnika
CHM - brązowy przewód z silnika
COM - szary przewód z silnika
LAMP - przewód do lampy (+)
N - Neutralny ( masa )
F - Faza
PE - przeciwporażeniowy
Listwa niskiego napięcia CN2
tu zaczyna się problem nie wiem jak to podłączyć
+ (?)
- ( com) (?)
OPB (?)
OPA (?)
FSW (?)
stop (?)
PROSZĘ O POMOC.