logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Target FBA 400 Warto? Szukam opinii na temat wzmacniacza.

arti13 09 Wrz 2011 05:11 4168 10
REKLAMA
  • #1 9909427
    arti13
    Poziom 32  
    Posty: 2247
    Pomógł: 85
    Ocena: 79
    Witam
    POszukuję opini na temat wzmacniacza samochodowego Target 400 FBA, czy warto go kupić za "Stówkę"?
    Jaką mocą dysponuję? Jak z zabezpieczeniami?
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 9911696
    bogus1984
    Poziom 26  
    Posty: 910
    Pomógł: 39
    Ocena: 37
    Mam gdzieś taki wzmacniacz, jak znajdę na strychu, to podłączę w aucie i napiszę co i jak wygląda. Z tego co pamiętam, nie jest zły i trochę wat produkuje - zdaje się około 300 rms potrafi oddać, powiem jak podłączę, ale to po niedzieli.
  • REKLAMA
  • #3 9920804
    bogus1984
    Poziom 26  
    Posty: 910
    Pomógł: 39
    Ocena: 37
    Podłączyłem Targeta pod STX 300 RMS i powiem, że buja tym głośnikiem przyzwoicie. Podejrzewam, że wyciąga w mostku jakieś około 250 RMS, bezpiecznik 30A, nie nagrzewa się zbyt szybko, gra ogólnie nieźle, a za 100 pln i taką mocą myślę, że warto bez dwóch zdań. Gra lepiej jak jakiś nędzny Blau, Magnat itp. tanie wzmaki. Dobra regulacja częstotliwości, nawet pod przodem nie wypada najgorzej.
  • REKLAMA
  • #4 9920855
    arti13
    Poziom 32  
    Posty: 2247
    Pomógł: 85
    Ocena: 79
    Dziękuję bardzo za opinię, wiele mi rozjaśniłeś kupuję go, do Peugeota 306 narazie na tylną półkę pod Hertz DCX 690 Potem pod subwoofer JBL GT5-12 :) Co o Tym sądzisz?
    Pozdrawiam
  • #5 9921049
    powalla
    Moderator CarAudio
    Posty: 11277
    Pomógł: 847
    Ocena: 737
    Powinieneś przed zakupem suba JBL poczytać co użytkownicy o nim sądzą .
  • REKLAMA
  • #6 9921093
    bogus1984
    Poziom 26  
    Posty: 910
    Pomógł: 39
    Ocena: 37
    Ten JBL to buczek pospolity i nic poza tym, taki STX wciąga go bez problemu i przynajmniej nie zamula dźwięku i kosztuje pewnie z połowę tego JBL.
  • #7 9921198
    arti13
    Poziom 32  
    Posty: 2247
    Pomógł: 85
    Ocena: 79
    Okej więc JBL odpada, co polecacie zatem do tych 250zł za subwoofer?:)
    Pozdrawiam
  • #8 9921725
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3989
    Pomógł: 186
    Ocena: 249
    Wysil się i poszukaj informacji na forach CA.
  • #9 9941236
    bogus1984
    Poziom 26  
    Posty: 910
    Pomógł: 39
    Ocena: 37
    Odnośnie Target FBA-400, to porównaliśmy go ze wzmacniaczem, który ma mierzone 270 RMS przy 13,5 V i ten czerwony targecik mocowo wypadł duuużo lepiej, więc trochę go nie doceniłem. Podejrzewam, że osiąga około tych 300 RMS, jednym słowem niech ktoś mi pokaże wzmacniacz za takie pieniądze i z taką mocą :D Jeżeli ktoś by był zainteresowany zamieszczę zdjęcia środka tego małego potworka :D
  • #10 9943019
    arti13
    Poziom 32  
    Posty: 2247
    Pomógł: 85
    Ocena: 79
    Dobrze wiedzieć ;) Cóż, będę bardzo wdzięczny za zdjęcia ;)
    Co do Subwoofera narazie czytam różne tematy, i nic konkretnego nie wybrałem.
    Pozdrawiam

Podsumowanie tematu

✨ W dyskusji na temat wzmacniacza samochodowego Target FBA 400, użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami i opiniami. Wzmacniacz jest oceniany jako dobry wybór za cenę około 100 zł, z mocą szacowaną na około 250-300 RMS. Użytkownicy podkreślają, że wzmacniacz dobrze współpracuje z głośnikami, takimi jak STX 300 RMS, i nie nagrzewa się zbyt szybko. Wzmacniacz jest porównywany pozytywnie do tańszych modeli, takich jak Blaupunkt czy Magnat. Pojawiają się również sugestie dotyczące subwooferów, z krytyką modelu JBL GT5-12, który uznawany jest za mniej wartościowy. Użytkownicy zachęcają do dalszego poszukiwania informacji na forach tematycznych.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA