Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi a4 b5 wybór radia pod aktywny tył

TheStig93 09 Wrz 2011 18:16 2735 3
  • #1 09 Wrz 2011 18:16
    TheStig93
    Poziom 8  

Witam! W moim a4 b5 grają tylko przednie głośniki. Ostatnio dowiedziałem się, że mam wersję z aktywnym tyłem ( 2 głośniki w tylnych boczkach + mały sub w schowku w bagażniku). Na radio mam plus minus 300zł. Pytanie brzmi, czy lepiej kupić za to jakiegoś fabrycznego kaseciaka (np.concert lub delta) w tej cenie w komplecie ze zmieniarką, czy coś używanego niefabrycznego (np. clarion) + specjalny adapter do tego, żeby była możliwość podłączenia tyłu. Które rozwiązanie polecacie? Wielkie dzięki.

0 3
  • #2 09 Wrz 2011 19:49
    D214d3k
    Poziom 39  

Nie lepiej dokupić mały wzmacniacz? Sprawdzałeś co wychodzi z radia? Może tylko nie podłączone.

0
  • #3 09 Wrz 2011 23:32
    TheStig93
    Poziom 8  

Tył jest aktywny, co oznacza że jest tam jakiś mały wzmacniacz :) Przód jest zasilany samym radiem. Tak było oryginalnie. Do niefabrycznego radia nie da się podłączyć tyłu, chyba że przez specjalny adapter. Zastanawiam się jak wpływa taki adapterek na jakość. Podobno pod seryjnym radiem i zmieniarką całość gra bardzo przyzwoicie, ale efekt wizualny średnio. Jak pisałem wyżej, za te same pieniądze mogę mieć dobre używane radio z usb itp, tylko ten adapter...

0
  • #4 10 Wrz 2011 15:08
    TheStig93
    Poziom 8  

Nie wiem czy użyłem poprawnej nazwy, pisząc adapter mam na myśli moduł. Na allegro po wpisaniu audi moduł w polu wyszukiwarki, na dziale car audio pojawiają się takie urządzonka w różnej cenie. Czy opłaca się kupować niefabryczne porządne radio, jeśli mam zamiar podłączyć głośniki przez ten wynalazek?

0