logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdemontować łożysko w pralce ELECTROLUX 47330 LAVAMAT? Dudnienie i wyciek

radoo_bb 10 Wrz 2011 22:20 2200 1
REKLAMA
  • #1 9914783
    radoo_bb
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam. Mam problem z pralką ELECTROLUX (AEG) 47330.
    Objawem było dudnienie, a teraz łoskot w czasie pracy pralki, oprócz tego zauważyłem wyciek pod urządzeniem. Zdemontowałem osłony i wygląda na uszkodzenie łożyska (lewa strona ślady wycieku spod łożyska, rdza). Próbowałem zdemontować to łożysko. Po odkręceniu śruby nie mogę odkręcić obudowy plastikowej łożyska, taka okrągła z otworami. Proszę kolegów o podpowiedź jak to zdemontować. :cry:
  • REKLAMA
  • #2 9914896
    peter falk
    Specjalista AGD
    Posty: 7549
    Pomógł: 1158
    Ocena: 3358
    Wpisz w wyszukiwarkę forum frazę: ewt łożyska
    Czytaj wyniki szukania i analizuj sprawę.
REKLAMA