Witam. Mam problem z pralką ELECTROLUX (AEG) 47330.
Objawem było dudnienie, a teraz łoskot w czasie pracy pralki, oprócz tego zauważyłem wyciek pod urządzeniem. Zdemontowałem osłony i wygląda na uszkodzenie łożyska (lewa strona ślady wycieku spod łożyska, rdza). Próbowałem zdemontować to łożysko. Po odkręceniu śruby nie mogę odkręcić obudowy plastikowej łożyska, taka okrągła z otworami. Proszę kolegów o podpowiedź jak to zdemontować.
Objawem było dudnienie, a teraz łoskot w czasie pracy pralki, oprócz tego zauważyłem wyciek pod urządzeniem. Zdemontowałem osłony i wygląda na uszkodzenie łożyska (lewa strona ślady wycieku spod łożyska, rdza). Próbowałem zdemontować to łożysko. Po odkręceniu śruby nie mogę odkręcić obudowy plastikowej łożyska, taka okrągła z otworami. Proszę kolegów o podpowiedź jak to zdemontować.