Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Develop ineo 223 / Konica Minolta Bizhub autoryzacja karty zbliżeniowe.

12 Wrz 2011 18:48 4839 8
  • Użytkownik usunął konto  
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Witam, mam ten sam problem. Może udało się Tobie połączyć autoryzacje kartami za pomocą AD ?.
  • Poziom 23  
    Kolego,
    napisz procedure jak podłączyłeś czytnik kart.
    1. co zrobiłeś w maszynie
    2. jaki masz typ kart
    3. jaki masz czytnik kart
  • Poziom 2  
    Czytnik kart podłaczył serwis i wszystko gra. Jeżeli mam wybraną autoryzację po stronie maszyny to nie ma problemu z kartami. Jednak chcę podłączyć pod domenę w celu autoryzacji kartami. W AD w polu pager podaje numer karty. Oczywiście AD podaje również w konfiguracji maszyny, załączam autoryzacje kartami itd. Niestety nie chce mi to chodzić.
  • Poziom 15  
    i nie będzie, w ad nie przypiszesz kodu z karty tak aby maszyna to czytała, do tego typu rzeczy jest oprogramowanie zewnętrzne płatne PageScope Enterprise Suite o ile dobrze pamiętam.
  • Poziom 2  
    Nie zgodze się z tym. Develop ineo 223 / Konica Minolta Bizhub autoryzacja karty zbliżeniowe.
  • Poziom 16  
    MikolajNowakowski napisał:
    Nie zgodze się z tym. Develop ineo 223 / Konica Minolta Bizhub autoryzacja karty zbliżeniowe.

ale Ty masz inną maszynę niż 223
    w 223 możesz zrobić autoryzację z AD za pomocą loginu i hasła nie mam możliwości zaciągnąć danych o kartach.
    Jedynie jak pamiętam można przypisać ręcznie kartę do użytkownika
  • Poziom 1  
    Czy moglibyście mi wymienić kompatybilne czytniki kart zbliżeniowych do urządzania Konica Minolta C220 ? Z góry dziękuje.