Mam taki problem. Niedawno w telefonie zaczęły dziać się dziwne rzeczy mianowicie podświetlanie LCD włączało się po upłynie paru, parunastu sekund.
Teraz podświetlanie całkiem padło. Podmieniłem LCD na mój stary pęknięty wyświetlacz i podświetlanie jest.
Moje pytanie jest takie czy zakup zamiennika pomoże w mojej usterce? Nie chce się pchać za bardzo w koszty a niedługo umowa z operatorem mi się kończy i będę mieć drugi telefon
Dało by się jakoś samemu ten problem rozwiązać?
Teraz podświetlanie całkiem padło. Podmieniłem LCD na mój stary pęknięty wyświetlacz i podświetlanie jest.
Moje pytanie jest takie czy zakup zamiennika pomoże w mojej usterce? Nie chce się pchać za bardzo w koszty a niedługo umowa z operatorem mi się kończy i będę mieć drugi telefon
Dało by się jakoś samemu ten problem rozwiązać?