logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Brak podświetlania LCD i klawiszy funkcyjnych N95. Wina LCD ?

Beny1_1988 13 Wrz 2011 13:35 1388 4
REKLAMA
  • #1 9922722
    Beny1_1988
    Poziom 10  
    Posty: 39
    Ocena: 1
    Mam taki problem. Niedawno w telefonie zaczęły dziać się dziwne rzeczy mianowicie podświetlanie LCD włączało się po upłynie paru, parunastu sekund.
    Teraz podświetlanie całkiem padło. Podmieniłem LCD na mój stary pęknięty wyświetlacz i podświetlanie jest.

    Moje pytanie jest takie czy zakup zamiennika pomoże w mojej usterce? Nie chce się pchać za bardzo w koszty a niedługo umowa z operatorem mi się kończy i będę mieć drugi telefon :D

    Dało by się jakoś samemu ten problem rozwiązać?
  • REKLAMA
  • #2 9922754
    KRY5PIN
    Poziom 37  
    Posty: 3010
    Pomógł: 312
    Ocena: 467
    Jedynie wymiana lcd, polecam kupić oryginał.
  • REKLAMA
  • #3 9922980
    Beny1_1988
    Poziom 10  
    Posty: 39
    Ocena: 1
    Oryginał kosztuje koło 100zł za zamiennik zapłacę trzecią cześć ceny i dostaje gwarancje.

    Dla mnie jak na mały okres eksploatacji wystarczyłby zamiennik. Ale nie wiem jak z jakością.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 9923252
    KRY5PIN
    Poziom 37  
    Posty: 3010
    Pomógł: 312
    Ocena: 467
    No tak, ale oryginał masz zawsze pewny, zamówisz zamiennik, okaże się że nie działa, później znowu go odsyłasz, czekasz aż go zwrócą, albo powiedzą że go uszkodziłeś przy montażu. A druga sprawa to jest to że w zamiennikach obraz jest kiepskiej jakości.
  • #5 9923522
    Beny1_1988
    Poziom 10  
    Posty: 39
    Ocena: 1
    Dzięki za pomoc. Temat zamykam.
REKLAMA