Witam. Tak jak w temacie posiadam VW Passta B5 2001 Kombi. Problemem jest brak światła przy otwieraniu drzwi od strony kierowcy. Normalnie przy otwarciu powinna zapalić się lampka sufitowa i progowa, ale niestety tak nie ma. Oczywiście przy otwieraniu pozostałych drzwi wszystko jest OK. I w bagażniku ten sam problem, brak światła przy otwieraniu klapy bagażnika. Żarówki oczywiście sprawne, ale brak napięcia.