Chcę dorobić do ciągnika SAM obrotomierz silnika .Niestety skrzynia biegów nie posiada wyjścia pod linkę obrotomierza więc zamierzam wykorzystać sygnał z alternatora ( z jednej z jego cewki). Mam problem bo nie wiem w jakich autach (diesel) były montowane takie obrotomierze które brały sygnał z alternatora i jak one wyglądają (od "spodu") .