logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wymiana termostatu w kuchence Amica bez odłączania gazu - czy to możliwe?

datura 03 Paź 2011 14:08 6766 2
REKLAMA
  • #1 9988575
    datura
    Poziom 10  
    Posty: 41
    Ocena: 13
    Witam Proszę o pomoc.Mam kuchenkę gazowo elektryczną i chciałbym wymienić termostat,a właściwie wyłącznik z termostatem w Amice.Problem w tym że jest podłączona na sztywno do gazu.Czy istnieje możliwość wymiany tych podzespołów bez odłączania od gazu.Proszę o poradę.Cały wyłącznik obraca się o 360 stopni.Brak możliwości ustawienia temperatury i wyłączania piekarnika.Pozdrawiam


    Wymiana termostatu w kuchence Amica bez odłączania gazu - czy to możliwe?
  • REKLAMA
  • #2 9989868
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • #3 9990032
    datura
    Poziom 10  
    Posty: 41
    Ocena: 13
    OK.Dziękuję za odpowiedź.Będę musiał sobie poradzić,laikiem nie jestem.Pozdrawiam i zamykam temat.
REKLAMA