Witam Proszę o pomoc.Mam kuchenkę gazowo elektryczną i chciałbym wymienić termostat,a właściwie wyłącznik z termostatem w Amice.Problem w tym że jest podłączona na sztywno do gazu.Czy istnieje możliwość wymiany tych podzespołów bez odłączania od gazu.Proszę o poradę.Cały wyłącznik obraca się o 360 stopni.Brak możliwości ustawienia temperatury i wyłączania piekarnika.Pozdrawiam