Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program do naprawy uszkodzonego filmu w formacie mp4

maluczczi 04 Paź 2011 12:43 7051 5
  • #1 04 Paź 2011 12:43
    maluczczi
    Poziom 8  

Witam
    Mam problem. Ostatnio pojechałem na tor na motorze i niestety zaliczyłem glebę. Jakby tego było mało to przy upadku z kamerki pokładowej wyskoczyła karta - podczas jak kamera nagrywała. Teraz czym bym nie próbował tego odtworzyć pokazuje ze plik jest uszkodzony. Szukałem na necie programów do naprawy ale one wszystkie są do formatu AVI, a mój plik jest w formacie mp4 :(. Jak próbuje skonwertować na AVI to tez się wysypuje ponieważ plik jest uszkodzony.
    To bardzo ważne dla mnie żeby odzyskać ten plik. Plik nie jest pusty(zajmuje 1,34gb) wiec chyba coś się zapisało - tylko jak to odzyskać ??????
    z góry dziękuje za jakakolwiek pomoc !

Proszę poprawić błędy językowe w swoich wypowiedziach! Dostępny jest przycisk "Pisownia" Program do naprawy uszkodzonego filmu w formacie mp4 [DriverMSG]

0 5
  • #2 04 Paź 2011 15:40
    Gelip
    Poziom 28  

Spróbuj odtworzyć za pomocą VLC nowego i/lub starszej wersji np. 0.8.6f wybierając Nie na pytanie czy naprawić plik?
    Jaka kamera (dokładny model)?
    Jaka karta, pojemność, typ?
    Gdzie próbujesz odtworzyć - w kamerze czy w komputerze?
    Czy da się wyświetlić np. okno Właściwości pliku po kliknięciu PPM w Windows?
    Czy da się wyświetlić okno Właściwości karty po kliknięciu PPM w Windows?
    Czy plik da się przekopiować na dysk?

0
  • #3 05 Paź 2011 02:03
    maluczczi
    Poziom 8  

Gelip Dzięki za odpowiedz!
    Tym kamerki Go Pro HD motosport
    Karta pojemności 16 GB , SD hc 6 transcend
    Jak próbuje otworzyć w kamerce pokazuje komunikat SOS , a na kompie czym bym nie próbował pokazuje ze plik jest uszkodzony !
    Da się wyświetlić okno właściwości i przekopiowałem plik na kompa bez żadnych problemów !
    Mam nadzieje ze cie to naprowadzi na jakiś trop :P
    Program o którym pisałeś tez się wysypuje na pliku :(
    Dzięki za cynk

Ostatni raz, proszę poprawić błędy. [DriverMSG]
    PS Nie działa mi ten przycisk - jak daje zatwierdź (po poprawie bledy) nic się nie dzieje!

0
  • Pomocny post
    #4 05 Paź 2011 09:59
    Gelip
    Poziom 28  

Czytałeś to

Cytat:
    SOS error: Happens when there's a corrupted video file. Pressing any button will have the camera attempt to recover the file. Cause could be an incompatible SD Card.

Próbowałeś tego
    Cytat:
    The Files are corrupt but can be fixed, as soon as the display shows an SOS... just press any button and its fixed.

Jakich kodeków używa kamera do kodowania, sprawdź np. programem MediaInfo.

0
  • #5 05 Paź 2011 10:55
    helmud7543
    Poziom 42  

Czego już próbowałeś?

0
  • #6 05 Paź 2011 14:35
    maluczczi
    Poziom 8  

Gelip jesteś debeściak ! Pomogłeś na maxa. Dziękuję bardzo ! Jednak okazało się ze i tak nic z tego nie będzie bo chyba
    albo bateria siadła za wcześnie,
    albo karta się wysunęła przed upadkiem,
    albo po naprawie tego filmiku kamerka obcięła końcówkę (która była dla mnie najważniejsza),
    jeszcze raz bardzo dziękuje !!!!

Dodano po 2 [godziny] 33 [minuty]:

Jednak problem nie jest do końca rozwiązany bo właśnie zauważyłem ze naprawiona wersja ma o 200 MB mniej. wiec przypuszczam ze jest obcięta :( i to z samej końcówki która mnie najbardziej interesuje :( Więc może ktoś ma jeszcze jakieś opcje ?

0
  Szukaj w 5mln produktów