logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ekspres SEACO Xsmall PLUS - miga zielona dioda, brak uruchomienia, elektronika?

bezum1 09 Paź 2011 11:04 2204 2
REKLAMA
  • #1 10008024
    bezum1
    Poziom 23  
    Posty: 426
    Pomógł: 59
    Ocena: 93
    Witam !
    Przy próbie włączenia urządzenia mignie tylko zielona dioda i ekspres się nie włącza.
    Sprawdziłem wszystkie urządzenia , grzałka , młynek ,pompa oraz system modułu zaparzającego i wszystko jest sprawne. Zauważyłem że w momencie mignięcia zielonej diody jest przez chwilę zasilana grzałka , nic więcej się nie dzieje.Podejrzewam uszkodzenie elektroniki sterującej. Przy próbie włączenia urządzenia z otwartą klapką lub nie włożona szufladką prawidłowo sygnalizuje czerwoną diodą , jednak po zamknięciu klapki i włożeni szufladki kontrolka gaśnie ale ekspres nie uruchamia się. Czy ktoś może spotkał się z takim przypadkiem ?
  • REKLAMA
  • #2 11363372
    DawiDD
    Poziom 28  
    Posty: 2114
    Pomógł: 7
    Ocena: 335
    stery temat ale tez mam go teraz na stole i może cos sie ruszy, jeśli jeszcze go masz. Czy podczas włączenia słychać zaparzacz ze obraca w lewo i prawo?
  • #3 11377946
    bezum1
    Poziom 23  
    Posty: 426
    Pomógł: 59
    Ocena: 93
    Nie słychać żadnych odgłosów zaparzacza , przy próbie włączenia mignie tylko zielona dioda.
REKLAMA