Witam !
Przy próbie włączenia urządzenia mignie tylko zielona dioda i ekspres się nie włącza.
Sprawdziłem wszystkie urządzenia , grzałka , młynek ,pompa oraz system modułu zaparzającego i wszystko jest sprawne. Zauważyłem że w momencie mignięcia zielonej diody jest przez chwilę zasilana grzałka , nic więcej się nie dzieje.Podejrzewam uszkodzenie elektroniki sterującej. Przy próbie włączenia urządzenia z otwartą klapką lub nie włożona szufladką prawidłowo sygnalizuje czerwoną diodą , jednak po zamknięciu klapki i włożeni szufladki kontrolka gaśnie ale ekspres nie uruchamia się. Czy ktoś może spotkał się z takim przypadkiem ?
Przy próbie włączenia urządzenia mignie tylko zielona dioda i ekspres się nie włącza.
Sprawdziłem wszystkie urządzenia , grzałka , młynek ,pompa oraz system modułu zaparzającego i wszystko jest sprawne. Zauważyłem że w momencie mignięcia zielonej diody jest przez chwilę zasilana grzałka , nic więcej się nie dzieje.Podejrzewam uszkodzenie elektroniki sterującej. Przy próbie włączenia urządzenia z otwartą klapką lub nie włożona szufladką prawidłowo sygnalizuje czerwoną diodą , jednak po zamknięciu klapki i włożeni szufladki kontrolka gaśnie ale ekspres nie uruchamia się. Czy ktoś może spotkał się z takim przypadkiem ?