Witam posiadam taki oto silnik od pralki.Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany Moje pytanie jest następujące. Jak go podłączyć aby chodził na maksymalnych obrotach?? Co pod jaki kolor? Proszę o schemat.