Hej ludzie
MAm problemik:)
Mam stary monitor 15 cal, pare lat ma
I czasami mi migają(bardziej na jasnym tle) jakies jasne albo czarne paski poziome, wszedzie. Nie ma roznicy gdzie, czy w windowsie czy w dosie.
Na innym monitorze tego nie było.
Da sie to jakoś naprawić?
MAm problemik:)
Mam stary monitor 15 cal, pare lat ma
I czasami mi migają(bardziej na jasnym tle) jakies jasne albo czarne paski poziome, wszedzie. Nie ma roznicy gdzie, czy w windowsie czy w dosie.
Na innym monitorze tego nie było.
Da sie to jakoś naprawić?