logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Migające poziome paski na starym monitorze 15 cali - jak naprawić?

sew333 02 Gru 2004 15:32 3210 4
REKLAMA
  • #1 1030541
    sew333
    Poziom 10  
    Posty: 39
    Ocena: 2
    Hej ludzie
    MAm problemik:)
    Mam stary monitor 15 cal, pare lat ma
    I czasami mi migają(bardziej na jasnym tle) jakies jasne albo czarne paski poziome, wszedzie. Nie ma roznicy gdzie, czy w windowsie czy w dosie.
    Na innym monitorze tego nie było.
    Da sie to jakoś naprawić?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 1030681
    No name
    Poziom 21  
    Posty: 560
    Pomógł: 5
    Ocena: 22
    mozliwe ze kabel sygnalowy jest uszkodzony, albo sa tzw. "zimne luty"
  • REKLAMA
  • #3 1030746
    sew333
    Poziom 10  
    Posty: 39
    Ocena: 2
    TO znaczy albo jakieś jasne mi migną, albo czarne (typowy objaw jakby zakłócenia by były, ale naprawde zaklocen nie mam)
  • REKLAMA
  • #4 1033239
    Bodekj
    Poziom 12  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    Postukaj w płyte i popatrz . Będziesz miał odp czy są zimne luty.
  • #5 1033537
    sew333
    Poziom 10  
    Posty: 39
    Ocena: 2
    A jak to się patrzy?:):)
REKLAMA