logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć unifon Wekta TK6 z dwoma kablami?

balon12 12 Paź 2011 07:28 6773 5
  • #1 10018253
    balon12
    Poziom 10  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    Witam
    Potrzebuje pomocy przy montażu unifonu tk6.
    Stary domofon nieznany ale były do niego podłączone tylko dwa kable zielony i czerwony.
    Biały, żółty, niebieski i brązowy wolne.
    W nowym domofonie 8 zacisków
    Proszę o pomoc jak to podłączyć jeśli jest taka możliwość.
  • #2 10018350
    zybex
    Pomocny dla użytkowników
    Posty: 15913
    Pomógł: 2094
    Ocena: 2933
    Nie da rady. To zupełnie inne systemy.
  • #3 10018358
    Ircys
    Specjalista Domofony
    Posty: 6959
    Pomógł: 1340
    Ocena: 2078
    Na 99% nie ma takiej możliwości, ale dla 100% pewności zrób zdjęcie starego unifonu wraz ze starym podłączeniem i wrzuć tutaj to wtedy odpowiemy dokładnie.

    Pozdrawiam
    www.alfatech.net.pl
  • #4 10018359
    balon12
    Poziom 10  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    W takim razie jaki domofon kupić?
    Stary domofon niestety szwagier wyrzucił , także nawet nie wiem co to było.
  • #5 10018752
    zybex
    Pomocny dla użytkowników
    Posty: 15913
    Pomógł: 2094
    Ocena: 2933
    Idź do jakiegoś sąsiada i zobacz jaki ma. To, że dwużyłowy nie jest jednoznaczne, bo są np. stare analogowe "Cyfrale" gdzie konkretne mieszkanie miało swój niezależny przycisk i są też nowe cyfrowe z wybieraniem mieszkania za pomocą klawiatury numerycznej.
  • #6 10018829
    balon12
    Poziom 10  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    Ok dzięki bardzo.
    Do kosza
REKLAMA