Witam
Potrzebuje pomocy przy montażu unifonu tk6.
Stary domofon nieznany ale były do niego podłączone tylko dwa kable zielony i czerwony.
Biały, żółty, niebieski i brązowy wolne.
W nowym domofonie 8 zacisków
Proszę o pomoc jak to podłączyć jeśli jest taka możliwość.
Potrzebuje pomocy przy montażu unifonu tk6.
Stary domofon nieznany ale były do niego podłączone tylko dwa kable zielony i czerwony.
Biały, żółty, niebieski i brązowy wolne.
W nowym domofonie 8 zacisków
Proszę o pomoc jak to podłączyć jeśli jest taka możliwość.