Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

AUDI A6 1998 2.4B. Podświetlanie zegarów, szyby elektryczne, regulacja foteli.

michalakmiroslaw 02 Dec 2004 22:50 2663 4
    michalakmiroslaw
    Level 12  
    Mam kilka pytań:
    1 Czy podświetlenie zegarów powinno świecić zawsze po przekręceniu kluczyka niezależnie od włączenia swiateł.
    2 szyby elektryczne otwierają się bez problemu natomiast domykają się z trudem.
    3 jaka może być przyczyna że niedziała regulacja przednich foteli.
    4 jakie mogą być koszty usunięcia tych usterek.
    z góry wielkie dzięki za info. POZDRAWIAM
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    rysiu666
    Level 19  
    Witam
    1.Z tego co pamiętam zegary raczej świecą się po zapaleniu świateł.
    2.Radze przesmarować mechanizm.Na początek można prysnąć WD-40 w prowadnice i poruszać góra dół.Jeśli to nie pomorze czeka ściaganie tapicerki z drzwi i smaroawnie mechanizmu.
    3.Przyczyn może być wiele zaczołbym od bezpiecznika a później kostki połaczeniowe jesli to zadna z tych usterek to może być coś w instalacji najlepiej znaleźć schemat i poszukac.
    Pozdrawiam
    quattro
    Level 14  
    zegary nie mają prawa świecić bez ząłonczenia świateł czt to postojowych czt drogowych
    fotell hyy spawdz czy dochodzi napięcie do przeonczników a jak nie to ... sprawdz bespiecznik
    Doran
    Level 14  
    oczywiscie zegary swieca po wlaczeniu kluczyka a nie swiatel , regulacja mechanizmu lub niskie napiecie to do szyb , fotel to tak jak kolega powiedzial startuj od bezpiecznika i posuwaj sie w kierunku wtyczki fotela , nie piszesz czy jest z pamiecia czy nie , jesli tak to poszukaj modulu
    goodfather
    Level 11  
    MAŁA CIEKAWOSTKA ...
    otóż podswietlenie zegarów w A6 zapala sie nawet gdy swiatla nie sa wlaczone ale tylko wtedy gdy na zewnatrz jest juz mocno szaro lub ciemno...fotokomurka umieszczona w lusterku wstecznym decyduje czy podswietlac czy nie...
    przynajmniej taki mechanizm funkcjonuje u mnie, mam A6 z 99r i zasada podswietlania zegarow jest raczej taka sama...
    pozdro