Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

THOMSON WB 842 S -PROSZĘ O OPINIĘ

03 Gru 2004 13:18 1379 7
  • Poziom 10  
    Witam i proszę kogoś o poradę na temat telewizora 32" -Thomson WB 842 S,chodzi mi przede wszystkim o to jak się on sprawuje na co dzień ? ,na co zwrócić uwagę podczas zakupu ?,czy posiada jakieś ukryte wady ,które wyjdą za jakiś czs użytkowania,czy też zrezygnować z tego modelu i tej firmy ,a kupić inny i innej firmy ?
    Nie używaj w tytule dużych liter - REGULAMIN.[h]
  • Poziom 10  
    Czyżby nikt nie posiadał tego modelu ??
  • Poziom 15  
    Heja hm z mej wiedzy thomson wmiare przyzwoita firma przynajmniej sie nie sie spotkalem z uszkodzonymi tv tej marki pracujac swego czasu w sklepie takze z tv przez 4 lata sprzedwalem thomsony i 0 powrotow na gwarancji ani po , z 32" sie jeszcze nie spotkalem niewiem jak wyglada . pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Może jakiś sprzedawca lub serwisant ma coś do powiedzenia na temat tego modelu thomsona ?
  • Poziom 2  
    Witam. przepraszam ze z innej beczki ale mam pytanko na temat kina domowego Thomson DTH 222 ?? czy ktos takie posiada i ewentualnie czy sie sprawuje dobrze ??
  • Poziom 23  
    Witam.
    7Tomcio napisał:
    Witam. przepraszam ze z innej beczki ale mam pytanko na temat kina domowego Thomson DTH 222 ?? czy ktos takie posiada i ewentualnie czy się sprawuje dobrze ??

Wrzuć to pytanie tu: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic209280.html

Jak widać koledzy mają ten model, tylko trzeba Szukać :wink:.

Pozdrawiam :).
  • Poziom 2  
    Dzieki Krist0 , bo ja pierwszy raz wszedlem na tą strone i nie widzialem tego , dzieki i powodzonka zycze, ciao
  • Poziom 10  
    Widziałem ten telewizor jest S U P E R ! ! nic dodać nic ująć,jakbym miał trochę więcej kasy na pewno bym go kupił.