Wydaje mi się, że wszystko można, byle z ostrożna ... ale serio
Oczywiście sprawdź jaki kabel posiadasz i zaznacz w ustawieniach programu! Jeśli masz kabel F-bus to tak musisz zaznaczyć w ustawieniach!
Jeśli chodzi o oxygena (nie wiem jak jest z demo) to ściągamy kopię fona, poprawiamy w kompie co chcemy: np przechodzimy do dzwonków zaznaczamy czego nie chcemy i to kasujemy, to co chcemy dodać wybieramy z dysku i ładujemy do okna oxygena po prawej .
Po wprowadzeniu zmiany zapisujemy do fona zmienione - no problem.
Co do gier to trzeba wybrać ZAŁADUJ wskazać z dysku grę i potwierdzić
W MobiMB dzwonki przeciąga się jak kopiowanie w katalogach