Witam!
Jestem studentem I-go roku biotechnologii i właśnie mam do rozwiązania takie zadanie z grafiki inżynierskiej:
Dane są rzuty trójkąta ABC. Na płaszczyźnie tego trójkąta leży punkt D, którego rzut pionowy jest dany. Znajdź jego rzut poziomy.
Przesyłam obrazek z dwoma trójkątami:
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Jeśli ktoś umiałby mi pomóc w rozwiązaniu tego zadania, to byłbym bardzo wdzięczny, gdyż mamy takiego profesora, który na wykładach uczy nas teorii, a wszystkie rysunki musimy wykonywać sami. Próbowałem już to jakoś rozwiązać, ale nie za bardzo mi to wyszło( nie będę ukrywał, że wolę biologię i chemię od tego przedmiotu).
Z góry dziękuję za pomoc.
Jestem studentem I-go roku biotechnologii i właśnie mam do rozwiązania takie zadanie z grafiki inżynierskiej:
Dane są rzuty trójkąta ABC. Na płaszczyźnie tego trójkąta leży punkt D, którego rzut pionowy jest dany. Znajdź jego rzut poziomy.
Przesyłam obrazek z dwoma trójkątami:
Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Jeśli ktoś umiałby mi pomóc w rozwiązaniu tego zadania, to byłbym bardzo wdzięczny, gdyż mamy takiego profesora, który na wykładach uczy nas teorii, a wszystkie rysunki musimy wykonywać sami. Próbowałem już to jakoś rozwiązać, ale nie za bardzo mi to wyszło( nie będę ukrywał, że wolę biologię i chemię od tego przedmiotu).
Z góry dziękuję za pomoc.