logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

ARISTON AVF88 - jak zresetować program, gdy wyświetla się napis END?

piotr1ka 24 Paź 2011 19:08 2334 3
REKLAMA
  • #1 10061480
    piotr1ka
    Poziom 11  
    Posty: 34
    Pomógł: 1
    Ocena: 53
    Ariston AVF88 po zaprogramowaniu jakiegokolwiek programu i naciśnięciu przycisku start wyświetla się napis END po paru próbach włączenia, wyłączenia i naciśnięcia przecisku start/reset udało się zaprogramować na 1. Po kilku minutach chciałem zresetować program i nastawić inny np wylać wodę, przytrzymałem przycisk start/reset aż wszystko się zaświeciło i zgasło ale pralka w dalszym ciągu pamięta ustawienia z programu nr 1 nie mogę jej zresetować po wciśnięciu przycisku zaczyna wszystko od nowa czas, woda (chociaż już nabrała za pierwszym razem znowu dobierała) nie wyświetla żadnego kodu błędu i brak możliwości resetu programu
  • REKLAMA
  • #2 10082325
    Pilarczyk
    Poziom 11  
    Posty: 16
    Uruchamiasz krótkim naciśnięciem a resetujesz długim.
  • REKLAMA
  • #3 10082621
    piotr1ka
    Poziom 11  
    Posty: 34
    Pomógł: 1
    Ocena: 53
    Czekam na poważniejsze posty siedzę w agd 25 lat
  • #4 10091336
    adaMus 100
    Poziom 14  
    Posty: 98
    Pomógł: 4
    Ocena: 46
    Pralka ta ma już parę lat od pojawienia się na rynku, to chyba kolega siedział ale nie w agd ;).Ale wróćmy do tematu wyświetlanie end po wciśnięciu start dobrze nie wróży pralce, wciśnięcie dłużej start kasuje program i jeśli nie zmienisz pokrętłem programu to ponowne wciśnięcie start uruchomi program który był skasowany, pobieranie wody jest zjawiskiem normalnym i resetowanie iponowne włączanie może być powodem przepełnienia. Pralka jak zauważysz pobiera wodę przez kmorę prania wstępnego przez czas zapisany w pamięci modułu,a po chwili dobiera wodę przez komorę prania zasadniczego do poziomu hydrostatu.Moja rada posprawdzaj komponenty pralki jeżeli wsio w porządku to można się pokusić o wyminę softu ,ale do tego trzeba nażędzi które mają ludzie którzy "siedzą w serwisie" pozdrawiam.
REKLAMA