Witam obecnie mam sub na b&c 15ps100 ze stronki b&c narazie jedną sztukę ale już niedługo będzie druga , i teraz mam problem z nadstwakami obecnie mam coś pseudo estradowego na gdn 30/100/7 gdm 18/80 i gdwt 12-19/150 i brakuje mocy . Co polecacie zrobić ? Rozważę każdą waszą propozycję. Może coś kupić używanego ? Mam też duże możliwośći zrobienia nowych paczek . Czytałęm też dużo i w miarę tanio są stx STX GDN-30-400-8-SE i driverze d 800 (podawane 60rms 1'') jak by to się sprawdziło na graniu po 6h jak z tymi mocami tych głośników ile faktycznie wytrzymują ?Co będzie lepszym rozwiązaniem 1x12 +1'' czy konfiguracja 2x12 +1''driver , zależy mi na mobilności bo sprzęt noszę sam. Końcówkę mam elmuz 2304m ale pewnie za słaba będzie.
Dodano po 1 [minuty]:
Sale na jakich gram są różne od 50m2 do 200m2 , 18stki i dyskoteki, muzyka różnorodna .
Dodano po 1 [minuty]:
Sale na jakich gram są różne od 50m2 do 200m2 , 18stki i dyskoteki, muzyka różnorodna .