Witam
Mam monitor 17-calowy Belinea 10 55 40 z 97 roku. Do niedawna działał poprawnie. Teraz nie działa w ogóle. Po włączeniu zasilanie świeci dioda na pomaranczowo (Standby), po włączeniu komputera, dioda zmienia kolor na zielony, ale monitor nic nie wyswietla. Nie słychać też przekaźników zmieniających tryby.Proszę o poradę, gdzie i czego szukać. Pozdrawiam i dziekuje.
Mam monitor 17-calowy Belinea 10 55 40 z 97 roku. Do niedawna działał poprawnie. Teraz nie działa w ogóle. Po włączeniu zasilanie świeci dioda na pomaranczowo (Standby), po włączeniu komputera, dioda zmienia kolor na zielony, ale monitor nic nie wyswietla. Nie słychać też przekaźników zmieniających tryby.Proszę o poradę, gdzie i czego szukać. Pozdrawiam i dziekuje.