Witam!
Chciałem prosić o pomoc odnośnie monitora z tematu.
Od pół roku monitor sporadycznie piszczał podczas pracy, czasem "pstykał" (strzelał) i przy tym obraz gasł na ułamek sekundy.
Natomiast wczoraj zaczął "pstykać" niemalże nonstop po czym zgasł a trafo zaczęło skwierczeć i wydawać bardzo intensywny zapach
Teraz przy włączeniu monitora dioda na chwilkę zapala się na zielono, trafo skwierczy i "śmierdzi", a po chwili dioda jest pomarańczowa, a trafo milknie.
Moje pytanie brzmi:
Czy mógłby mi ktoś miły powiedzieć, czy warto dać to do naprawy komuś, czy taniej będzie kupić coś używanego np. z Allegro ?
Z góry bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.
Chciałem prosić o pomoc odnośnie monitora z tematu.
Od pół roku monitor sporadycznie piszczał podczas pracy, czasem "pstykał" (strzelał) i przy tym obraz gasł na ułamek sekundy.
Natomiast wczoraj zaczął "pstykać" niemalże nonstop po czym zgasł a trafo zaczęło skwierczeć i wydawać bardzo intensywny zapach
Teraz przy włączeniu monitora dioda na chwilkę zapala się na zielono, trafo skwierczy i "śmierdzi", a po chwili dioda jest pomarańczowa, a trafo milknie.
Moje pytanie brzmi:
Czy mógłby mi ktoś miły powiedzieć, czy warto dać to do naprawy komuś, czy taniej będzie kupić coś używanego np. z Allegro ?
Z góry bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc.