jak w temacie ,dokładnie szukam sterownik do monitorka:
MARVIN multiscan EX7SE
Pozdrawiam !
I BARDZO PROSZĘ O POMOC
DZIĘKI
MARVIN multiscan EX7SE
Pozdrawiam !
I BARDZO PROSZĘ O POMOC
DZIĘKI
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam