Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Le32C650, a telewizja cyfrowa

matizc 03 Lis 2011 23:09 2468 3
  • #1 03 Lis 2011 23:09
    matizc
    Poziom 9  

Witam!

Tak jak w temacie posiadam owy telewizor i mam zwykłą "kablówkę" jednak jak wchodzę w opcje to także znajduje mi dokładnie 202 kanały "kablówki cyfrowej" jednak każdy z nich jest zakodowany... Na początku jak kupiłem to na tej kablówce cyfrowej wszystkie kanały HD mi działały przez miesiąc, a później i do teraz wszystkie sygnały są "zakodowane".

Moje pytanie brzmi... Czy jest możliwość abym mógł oglądać owe kanały, które mi znajduje ? Jeśli tak to proszę o wyjaśnienie jak mogę to zrobić, lub co muszę zrobić.

Z góry dzięki i pozdrawiam serdecznie.

Ps. Usługodawca telewizyjny to UPC.

0 3
  • #2 03 Lis 2011 23:16
    zegar 32
    Poziom 15  

Zgłoś się do operatora ,wykup usługę cyfrowej tv .Przywiozą ci dekoder i zainstalują..

0
  • #4 05 Lis 2011 16:50
    matizc
    Poziom 9  

Zadzwoniłem i lipa :)

Pani powiedziała, że dostane dekoder z możliwością odbioru 80 kanałów więc bezsensu, bo na zwykłym kablu mam ich 55...

A na trybie "telewizji" kablowej "cyfrowa telewizja kablowa" łapie mi dokładnie 202 kanały cyfrowe tylko ze wszystkich jest sygnał zakodowany więc jakiś inny pomysł?

Czy istnieje jakiś dekoder, który mi odkoduje te kanały?

Ps. przez miesiąc czasu działały mi wszystkie kanały full HD ... a później dołączyły do innych czyli "sygnał zakodowany".

Ps. Trochę poczytałem i wiele osób mówi o "Conax TechniCrypt CX" czyli tuner, do którego dokupuje się kartę conax i odkodowuje kanały, czy to prawda? czy jakbym zakupił owy tuner i kartę to te cyfrowe kanały zostaną odkodowane?

Pozdrawiam.

0