Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor 40 cali w cenie do 2 000 zł.

08 Lis 2011 10:25 4262 7
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie forumowiczów. Od pewnego czasu szukam telewizora LCD, jak wiadomo wybór jest ogromny i z tego powodu mam duży mętlik w głowie. Staram się zmieścić w cenie 2 tys zł. Jedynym parametrem którego jestem pewien to rozmiar - minimum 40 cali. Oto kilka moich propozycji nad którymi się zastanawiam:
    LG:
    1. LG 42LK530: Link
    2. LED LG 42LV3550: Link

Samsung:
    1. SAMSUNG LE40D503: Link

Philips:
    1. PHILIPS 42PFL3606H: Link

Panasonic:
    1. PANASONIC TX-L42U3E: Link

Sharp:
    1. SHARP LC42SH7: Link
    2. SHARP LC-40SH340: Link

Sony:
    1. SONY 40BX420: Link
    2. SONY KDL-40CX520: Link

To są moje propozycje. Jeśli macie jakieś inne to bardzo chętnie się dowiem, również bym prosił o rady co do marki - słyszałem dużo opinii że np. LG nie jest nic warte bo słabej jakości obraz, że Sharp jest w porządku bo jest w całości robiony w Japonii itd. ale wiadomo, każdy może mieć swoje zdanie :)

Dodam że tv będzie na pewno używany do oglądania tv z satelity (mam tuner "Telewizji na kartę") a w niedalekiej przyszłości z pewnością do gier :)
  • Poziom 15  
    Witam. Moja propozycja - Sony 40ex500. Model zeszłoroczny, bardzo chwalony. Cena oscyluje lekko ponad 2000 zł. Myślę, że będziesz bardzo zadowolony. Poszukaj na ceneo. Pozdrawiam.
  • Poziom 1  
  • Poziom 12  
    Jestem zdeklarowanym zwolennikiem Samsunga.Mój obecny to już trzeci w kolekcji.Oprócz HDMI i USB ma także Euro,a to często pomaga w szybkim podłączeniu jakiegoś sprzętu.Poza tym wyszła jeszcze jedna sprawa-kolega ma Sony Bravia,odbiornik nie ma jeszcze dwóch lat,a okazało się po uruchomieniu naziemnej cyfrówki nie odbiera programów-brak MP4.Poza tym ja na swoim mogę oglądać filmy z pena przez USB.
  • Poziom 1  
  • Poziom 2  
    Dzięki wielkie za rady, zdecydowałem się na tv Sony 40EX500, udało mi się znaleźć za 1990 zł, do tego wziąłem uchwyt naścienny i zmieściłem się w 2200zł :) Po przeglądnięciu parametrów myślę że sprzęcik bardzo fajny, no i odświeżanie 100 Hz :). Teraz czekam z niecierpliwością na towar :)
  • Poziom 12  
    LOCOLOCO - Możesz mieć swoją opinię i swoje racje,ale po co ten głupi komentarz- Być może kupił sobie "tanio" stary model-Uważasz ,że wszystkie rozumy zjadłeś?Sony i Panasonic wyrobiły sobie w Polsce markę "za komuny" szczególnie w stanie wojennym ,bo były jedynymi firmami,handlującymi z PRL.Za granicą nie są już uważane za super produkty.
  • Poziom 1