moje pytanie kieruje (najlepiej;) ) do osób zorientowanych z tą wieżyczka . Jak dla mnie nie gra ona za dobrze , nie jestem audiofilem ale dźwięk daje sporo do życzenia , jakie można podjąć modyfikacje by zmienić cos w paśmie wysokich i niskich (głownie wysokich i klarowności dźwięku wymiana samego syczka i na jaki) tonów . czy jest możliwa wymiana samych głośników z kolumn i na jakie najlepiej , czy tez z poziomu serwisowe modyfikacje , ale z tym co spotkałem do tego czasu na forum , jest odradzane ze względu na małe korzyści i ... czy ktoś juz próbował cos przerabiać z samymi głośnikami w kolumnach ? z chęcią bym wymienił cale kolumny ale trójdrożny system głośników jest trochę kłopotliwy no i istnieje wzmianka w instrukcji zastrzegająca jakichkolwiek zmian , :] , hmmm . dzięki z góry THX wielkie