Witam
Problem polega na tym, że nikt nie ma obecnie, takiej grzałki jak w załączniku.
Producent będzie miał za jakiś czas, a hurtownie nie mają.
Czy ktoś z Państwa wie czym taką grzałkę zastąpić, jak dobrać i skąd analog?
Grzałka o symbolu 02.611 wykorzystywana jest w powietrznym tunelu do zgrzewania folii na butelkach. Reszta danych w załączniku, z góry dziękuję za pomoc.
Problem polega na tym, że nikt nie ma obecnie, takiej grzałki jak w załączniku.
Producent będzie miał za jakiś czas, a hurtownie nie mają.
Czy ktoś z Państwa wie czym taką grzałkę zastąpić, jak dobrać i skąd analog?
Grzałka o symbolu 02.611 wykorzystywana jest w powietrznym tunelu do zgrzewania folii na butelkach. Reszta danych w załączniku, z góry dziękuję za pomoc.