Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson AF 7018 UCI poproblem z odbioremTNK

dariusz_pt 16 Lis 2011 10:47 3740 5
  • #1 16 Lis 2011 10:47
    dariusz_pt
    Poziom 9  

Witam i proszę o pomoc w poniższej sprawie:
    tuner Ferguson AF 7018 UCI,
    boot 20,1
    lista kanałow: Lista Ferguson AFxx18_Astra Hotbird_by JAKITAKI
    soft: Dvbxtreme 6686 AF7 RC7
    opłacona i aktywna karta TNK
    Problem jest taki że po wyłączeniu zasilania i ponownym włączeniu na wszystkich kanałach TNK wyświetla się komunikat"serwis niedostępny" i mija od kilku do kilkunastu minut nim pojawi się obraz. Dzieje się tak za każdym razem jak tuner jest wyłączony z gniazdka. Na innych kanałach FTA z Hotbirda i Astry nie ma żadnych problemów. Dodam że chciałbym zachować takie ustawienia tunera ale często nie ma mnie w domu przez kilka dni i tuner jest wyłączany z gniazdka i denerwuje mnie powtarzająca się sytuacja. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

2 5
  • #3 16 Lis 2011 17:36
    kajron
    Poziom 29  

Może być ten soft edukacyjny który masz starczy na pilocie nacisnąć 0 i zaznaczyć opcje 0B00 i wszystko będzie ok

0
  • #4 16 Lis 2011 18:04
    dariusz_pt
    Poziom 9  

Na kanałach TNK mam "zafajkowane" 0B00 a mimo to problem jest nadal. Miałem wgrany soft orginalny i też był ten problem. Nie chcę wgrywać softu przeznaczonego dla TNK poniewz nie można do niego wgrać listy kanałów na Astre i Hotbirda, a zależy mi na programach z Astry.

0
  • #5 16 Lis 2011 22:22
    kajron
    Poziom 29  

Cytat:
    Nie chcę wgrywać softu przeznaczonego dla TNK poniewz nie można do niego wgrać listy kanałów na Astre i Hotbirda, a zależy mi na programach z Astry.
    Zawsze możesz zrobić skan z astry i pilocikiem np poukładać lub dodać listę do softu Telstara jak w opisie Link post 18

Cytat:
    Na kanałach TNK mam "zafajkowane" 0B00
    ale czy tylko masz zaptaszkowane 0B00 ???

0
  • #6 17 Lis 2011 07:59
    dariusz_pt
    Poziom 9  

Programy TNK na pewno mam "zaptaszkowane", link do strony niepomocny ponieważ trzeba się zalogować.Dziękuję za wszystkie sugestie, dzisiaj muszę wyjechać na kilka dni i wrócę do tematu po powrocie. Pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów