Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6120c restartuje podczas ładowania

17 Lis 2011 19:36 783 2
  • Poziom 11  
    Telefon po podpięciu ładowarki równo co 4 minuty zaczyna ładować od nowa (wyskakuje komunikat i słychać dźwięk typowy dla nokii). Jeśli ładowarka zostanie podpięta na włączonym, to po 4 minutach wyłączy się i dalej ładuje na wyłączonym (oczywiście z 4-min przerwami).

Dodam, że była próba zdjęcia simlocka, która się nie powiodła w punkcie gsm, ale paragonu nie mam, bo usługa w sumie niedokończona. Sam nie wiem czy to od tego. W drugim serwisie powiedzieli, że simlock zone jest uszkodzony.

Próbowałem już 'Dead phone USB flashing" programem Phoenix, ale nie pomogło. Chcę telefon naprawić sam, bo nie opłaca się do niego dokładać w serwisach.

Mam kabel DKE2 oraz hot air. Czy sam naprawię simlock zone? Oraz jak naprawić ładowanie?
  • Poziom 36  
    Bez boxa nie naprawisz obszaru simlocka, jeśli to on rzeczywiście jest uszkodzony.
  • Poziom 11  
    Odświeżam temat. Byłem w serwisie. Zdjęli simlocka, naprawili somlock zone, wgrali certyfikaty i nadal to samo. Nieopisany wcześniej objaw: wyłącza się podczas używania oraz nadal restartuje podczas ładowania.